KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12433362
nr 1243 3362
Pia Schutzmann
(f. 1940), Italien
Etsning, Blomkruka. Signerad, numrerad 3/100, Nn 18. Löst blad, bladets mått: 49x38 cm
Pia Schutzmann, italiensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:41:54